A Rüya Tabirleri Abdest - Acenta

RÜYADA ABDEST BOZMAK

Beladan, sıkıntıdan, kederden kurtulmaya işarettir. Rüyada küçük abdest yaptığım görmek, üzüntülerin gideceğine alâmettir. Zengin ise malının zekâtım verir.

RÜYADA ABDESTHANE GÖRMEK

Rüyada görülen abdesthane hazineye ve içerisine mal konulan eve delalet eder. Bundan dolayı rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse fakir olur. Eğer abdesthanenin taşıp aktığını ve onun bazı eşya ve kumaşlannı zayi ettiğini görse üzüntü keder ve sıkıntıya delalet eder. Ayak yoluna düştüğünü ve ondan çıkmadığını gören kimse hapsedilir. Rüyada abdesthaneye süt döktüğünü veya süt yahut bal işediğini gören kimse arka taraftan cinsi münasebette bulunur. Abdesthane evi süpüren hizmetçiye de delalet eder.

RÜYADA ABIHAYAT SUYU İÇMEK

Ebedi dirilik suyunu içtiğini görmek, hasta ise Şifa bulmaya; değilse, hayatı müddetince ağır bir hastalığa uğramayacağına delalet eder.

RÜYADA ABİDE

Rüyanızda kıymetli olan abideleri görmek çok uzun sürecek bir seyahate çıkacağınıza ya da devletteki bir işinizin arzunuza göre olacağına veya bir evladınızın olacağına delalet eder.

RÜYADA ABLA GÖRMEK

Rüyada abla görmek, eğer bekar iseniz pek yakında mutlu bir evlilik yapacağınıza, ablanız ile darıldığınızı görmek ise çok büyük bir iyilik geleceğine işaret eder.

RÜYADA ABLUKA

Rüyada abluka, yani kuşatma görmek, korkulu bir haberdir. Kendi oturduğu meskenin düşmanlar tarafindan kuşatıldığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edeceğine işarettir.

RÜYADA ABONE OLMAK

Rüyada gazete, dergi veya mecmua görmek mesleğinizle ilgilenmeyip vaktinizi faydasız işlerle geçirdiğiniz için, hiçbir zaman istediğiniz yere ulaşamayacağınıza delalet eder.

RÜYADA ABRAŞ GÖRMEK

Rüyada abraş görmek, boşa gitmeyen bir şeyle karşılaşmaya işarettir. Kendi yüzünün abraş olduğunu görmek, eşi ile arasında münakaşaya; dost ve ahbaplarından birinin abraş olduğunu görmek ise, o kişi ile dostluğun bozulacağına işarettir.

RÜYADA ACEMİLİK

Rüyada acemice işler yaptığını görmek ve bir meseleyi bozmak, hayatta başarılı olamamakla tabir olunur.

RÜYADA ACENTA

Bir acentadan bilet aldığını gören kimse, sevdiği birine acı çektirir veya bir dostunu kaybeder. Hemen Allah’a sığınmalıdır.

Beğendiğini Paylaş

Shares
Daha yeni Daha eski