24 Şarkı

24 Şarkı Sözleri


Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımız

Yaslanan Bir gün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedası Tıpkı Dün Gibi, Köseye Çekilip Ağlıyor, Bense Yarına Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme.

Dudaklarım Kilitli, Hosçakal Bugün!. Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı

Saçlarımda Saklı Kar Beyaz Ve Gözlerimde Hep Telaş. Panik, Silik Resimler Ortasında Bir Küçük Çocuktum Hep Konuktu Başka Gün Ve Çok Soğuktu Her Geçen Dün. Tıpkı Sen Gibiydi Giden O Eski Dünler, Geçmişin Karanlığında Anılarımdı Onlar, Bense Bulamaz Oldum Onları, Hep Selam Gönderdim Geride Kalana Kanıtım Yoktu Yarına, Yolcularımla Ağladım, Hiç Misafir Olmamıştı Kimse Bunu Ben Anladım. Sonbaharda Katil Oldu Rüzgarlar, Öldü Tüm Yapraklar, Yağmur Aldı Gözyaşı, Ve Rüzgar Oldu Ruhlar Estiler Yavaşça. Sen Misali Ağlamıştı Her Dünüm Usulca.

(x4)
Dudaklarım Kilitli, Hosçakal Bugün, Sen De Yolcusun, Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı.

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz

Aynalarda Buğulu Yüzümü Göremez Oldum, Ve İyimserlik Mateminde Sari Gül Tuttum. Hayallerim Yok Oldu Koyduğum, Yerde Yoktu Hiçbiri, Tek Yabancı Bendim Evde, Ve Bir Yalancı Mumdu, Doğan Güneş. Solan Gülümdü, Talan Sonuydu, Kalan Resimdi Bir Vesikalık Gülen Çocuktum Yüzüme Bakarak Ağladım, Yüzleşirken Kendimle Hıçkırıklarımla Savaşır Oldum Ertelendim Yarına. Reddedildim, Gideni Yolcu Etti Gözlerim Ve Gelene Merhaba Dedi Bu Kimsesiz Dilim, Ortalarda Gezinen Oldu, Dilenci Ellerim, Bu Son Demiydi Sonbaharın Son Yaprağında Son Gülümsemek ki Nefesi Son Çekişti İçime Sonbahardı. Güz Agirdi Gün Üzeri Bir Tebessüm Etti Yüz, Saklı Kaldı Her Düsende Kırılan Onca Göçebe His, Biz Dünden Olma Yarına Varma Garibeyiz.

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklar olur

(x4)
Dudaklarım Kilitli, Hoşçakal Bugün, Sen De Yolcusun, Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda Bekliyor Ve Son Veda Zamanı.

Yalnızlık Ömrüm Boyunca Tanımadığım Bir Yabancıydı ;Onunla Şimdilerde Beraber Uyanıyoruz Her Yeni Güne iki Yalnız Şarkılar Yazıyoruz, Yorgunuz, Çok Yorgunuz, Çok Yorgunuz…


24 Şarkı Dinle

Beğendiğini Paylaş

Shares
Daha yeni Daha eski