Annelere Özel Resimli Mesajlar

Annelerimiz, bizim dünyaya gelmemize vesile olan ve bizleri şefkat ve merhamet duygusuyla koruyup besleyen ve büyüten kutsallarımız tıpkı insanlarda olduğu gibi bütün canlılarda da aynı duygularla yaklaştığını koruyup kolladığını görebiliriz. Anne sevgisi her canlı için ömrü boyunca unutamayacağı koruma ve merhamet duygularının sonucundan oluşmaktadır.

Annelerimizin bu fedakârlıklarının karşılığı olarak onlara olan saygıyı ve hoşgörüyü hiçbir zaman eksik etmemeli ve unutmamızı da engellemeliyiz. Bu sebeplerden ötürü annelerimizi her zaman mutlu etmeli ve gönüllerini hoş tutmalıyız. Mutlu etmeyi kimi zaman bir hediyeyle kimi zaman tatlı bir sözle kimi zaman da annelere özel mesajlarla sağlamalıyız.

Annelere özel sözler bölümümüz de bu konuya sıkça değinerek güzel hislerinize tercüman olmak istedik. Anneler her zaman çocukları için dünyaya geldikleri anda ki öğretmenleri ve en büyük destekçileri olmuştur ve ömürleri boyunca evlatlarına karşı sevgi ve desteklerini esirgemeyerek onların gelecekteki anne ve baba olmalarına zemin hazırlayarak hayat yarışına hazırlamaktadırlar.

Annelere özel sözler de bir mutluluk vesilesine dönüşmesini sağlamak ve bir amaca hizmet etmeyi hedeflemektedir. İlk adımlarımızdan itibaren bizim en büyük destekçimiz olan annelerimizi mutlu etmek ve gururlandırmak için elimizden geleni yapmalı onları her vakit üzmemeye gayret etmeliyiz.

Evlatları için gerekirse canından bile vazgeçebilecek annelerimiz için bu merhamet ve koruma hislerinden dolayı ömür boyu minnettarlığımızı azaltmamamız gerektiğini düşünmeli ve mutlulukları için elimizden geleni yapmalıyız.

%dosya adı%

Onlar; bir gün değil, hayatları boyunca umudun, şefkatin, merhametin, gücün ve kararlılığın adı oldular.

%dosya adı%

Hiç bir doktorun tedavisi, senin öpeyim de geçsin sözün kadar işe yaramıyor anne.

%dosya adı%

Gücüme güç, umuduma umut katan annem seni çok seviyorum.

%dosya adı%

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et deseler hiç düşünmeden ANNEM derdim… Canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum.

%dosya adı%

Cennet annelerin ayaklarının altındadır.

Hz. Muhammed (S.A.V.)

%dosya adı%

Bana, “Neyin Eksik” Diye Sorma Hayat; “ANNEM” derim yerini dolduramazsın.

%dosya adı%

Bana dünyayı kucakla deseler. Gider ANNEM e sarılırım.

%dosya adı%

Annem,,, annem… ben sensiz hep eksiğim. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin.

%dosya adı%
%dosya adı%
  • Annedir bir evlada en büyük servet.
  • Ne kadar hizmet, o kadar selamet.
  • Nebiler sultanı bile demiş vasiyet.
  • Ellerinde rahmet, ayağında cennet.
analar neden mi güçlüdür
analar neden mi güçlüdür

Analar neden mi güçlüdür? Çünkü onları her şartta ayakta tutan evlatları vardır.

%dosya adı%

Annelik bu kadar güzel anlatılabilirdi ANLAYANA

annem derdi ki
annem derdi ki

ANNEM derdi ki.. Sen ne zaman büyüyeceksin biliyor musun? Ben toprak olunca… Çünkü anneler ölünce çocuklar büyüyor. Keşke sen ölmeseydin de ben hep çocuk kalsaydım.

annemi kaybettim ben
annemi kaybettim ben

Annemi kaybettim ben.… Hayatımı, canımı, geçmişimi, geleceğimi, aşkımı kaybettim ben.. Anamı kaybettim ben. Dayanağımı, sevinçlerimi, kavgamı öfkemi kaybettim ben. Nazımı kaybettim ben. Nasıl dayanılır bilmiyorum anne SENİ ÇOK ÖZLEDİM rahat uyu anam

anneyi sevmek cenneti
anneyi sevmek cenneti

Anneyi sevmek cenneti sevmektir. Çünkü anne cennete açılan kapıdır.

Beğendiğini Paylaş

Shares