Komik Sözler

Resimli Komik Sözler

Öncelikle merhabalar herkese bu yazımız da komik sözler kavramını açıklayarak sizlerle paylaşacağız öncelikle komedi kavramı yani gülme ve güldürme eylemleri insanlığın geçmişinden beri süregelen bir sosyal ve fiziksel anlaşma biçimidir. Günümüzde ise karşımızdakini güldürme olarak tanımlana komedi kelimesi bir meslek dalına da dönüşmüştür bunun yanı sıra günlük sosyal ilişkilerde de komedi yaklaşımı insanlar arasında ki ilişkiyi güçlendirmekte ve günlük stres ve karmaşadan uzaklaşmanın en güzel ve eğlenceli yoludur.

Güldürmek kimilerine göre bir sanat dalı, bir meslek ve bir yaşama biçimi olarak kabul edilse de temele indiğimizde gülme veya güldürme eylemleri fiziki ve ruhsal olarak mutlu olmamıza katkı sağlayıp hayat neşemizi arttırmaktadır. Komik sözler bazen güldürürken düşündürmüş bazen de bizim mutluluğumuzu arttırarak ruhsal pozitifliğimize katkı sağlamıştır.

Etrafımızdakileri güldürmek için söylediğimiz ya da paylaştığımız komik sözler karşımızdakilerin mutluluğuna vesile olarak hem ikili ilişkilerimizi güçlendirmiş hem de karşımızdakinin mutluluğunu gördükçe bizim de mutluluğumuzu arttırmamızı sağlayacaktır. Güldürmek için komik sözler söylemek bazı durumlarda ortamı yumuşatmaya ve karşımızdakiyle samimiyetin artması adına kaçınılmaz olarak kullanılması gerekmektedir.

Tabi ki güldürmeyi de fazla abartmamalı ve her davranış gibi güldürmeyi de yerinde ve zamanında abartmadan yapmalıyız. Gülmek bir insanın mutluluğa verdiği tepki olarak anlaşılır ve bu tepki toplum ilişkilerini güçlendiren en güzel davranış biçimidir. Sevdiklerinizi güldürelim ve mutluluklarına vesile olmaya çalışalım.

%dosya adı%

Adam kalkmış “Ben kadın ruhundan çok iyi anlarım diyor” salak ruh görse altına edecek söylediği lafa bak… 🙂

%dosya adı%

Adam kibar olayım derken yerin dibine girdi Kız Kulesi’ne bayan Kulesi diyerek yılın kibar erkeği seçildi….

%dosya adı%

-Deli miyiz biz neden çıktık buraya..

-Araç içinde sigara içmek yasaklandı şu sigarayı bitireyim geçeriz içeriye..

%dosya adı%

Ayva göbek olmuş yaz mı gelecek Gönül nutella’dan vaz mı geçecek bütün gece yediklerim az mı gelecek yanma midem yanma Yandırma Beni sürekli açım diye Kandırma beni..

%dosya adı%

Bugün çok yoğundum bütün günüm oksijeni karbondioksite çevirmekle geçti .

%dosya adı%

Çocuk babasına baba annem ile nasıl evlendiniz diye sormuş Babası da eşini dönmüş görüyor musun Çocuk bile anlam veremiyor.

%dosya adı%

Elleriyle beyaz vücudumu ellediler dudaklarıyla emdiler ateşiyle yaktılar bilmem ne istediler benim gibi sigaradan.

%dosya adı%

Odunsun diyen kıza odunum ama sadece senin için yanarım dedim kız tekrar aşık oldu işi bileceksin hacı.

%dosya adı%

Sabah uyandığımda alarmın çalmasına daha 2 saatin olduğunu gördüm sevinçten uyuyamadım.

%dosya adı%

Seni hiç unutmadım İnanır mısın yediğim salata da bile arar oldum bir Hıyarın eksikliği bu kadar mı belli olur.

%dosya adı%

Seversen severim Ararsan ararım ihmal edersen ihmal ederim bu kadar kolay bir insanım eksiğin varsa bilgi eksiğin vardır.

%dosya adı%

Sevgilim yok diyorum “hiç mi Yok” diyor. Yok tükendi kalmadı!

%dosya adı%

Ya kankacığım boş ver o çocuk akıllıya benziyor biz sana başka salaklar buluruz.

%dosya adı%

Yanında olmayanı istemek Seni sevmeyeni sevmek bırakıp giden özlemek… Ters psikoloji bu kadar sıkı bir disiplin çalışmak zorunda mı?

%dosya adı%

Kadının önüne dünyayı sersen, “Şu tarafa doğru sersek Daha iyi olmaz mıydı?” der.

Beğendiğini Paylaş

Shares
661