HakkımızdaŞöyle internetten gezinirken yukarıdaki fotoğrafı gördüm, dedim işte bu! Tam olarak bizim sitenin hakkında sayfasına en uygun fotoğraf bu. aslında bi ara kendi fotoğrafımızı koymayı düşündüm taki bu üç kafadarı görene kadar. Şu anda ne demek istediğim pek anlaşılmıyor ama birazdan anlattığım zaman daha iyi anlaşılacak ne demek istediğim.

Biz üç kişiyiz üç kafadar, farklı iş sektörlerinde çalışan web tasarım konusunda uzman hayır hayır şaka web sitesi yapmaktan hiç anlamayan üç kişiyiz. Üç kafadarın en çok birleştiği ortak yönü türküler, şarkılar ve rüya. Evet rüya konusunda da özel bir merakımız var.

Hal böyle olunca biz hiç anlamadığımız bir işe girme kararı aldık ilgi duyduğumuz bu alanlarla ilgili bir web sitesi açalım dedik. Tabi öyle açalım demeyle olmuyormuş bu işler, biz nerden bilelim böyle olduğunu alan adı al hosting al siteyi kur filan derken baya bir meşakkatli bir uğraşmış bu iş. Ama yılmadık araştırdık öğrendik hata yaptık düzelttik araştırmaya öğrenmeye devam ediyoruz ve şu anda bulunduğunuz web sitesini geliştirmeye çalışıyoruz.

Beğendiğini Paylaş

Shares