Temenni sözleri

Temenni, bir diğer anlamıyla iyi dilek dilem veya umma anlamında kullanılır. Bir insanın başka bir insana karşı temenni de bulunması temennide bulunulan kadar bulunan içinde mutluluk kaynağı olabilir. İyi dilek dilemek insanın nefret ve kıskançlık duygularını kontrol etmesini sağlayarak daha iyi niyetli bir insana dönüşmesine ve bunun sonucunda da daha iyi hisler beslemesine olanak sağlar.

Temenni sözleri söylememiz karşımızdakine mutluluk ve özgüven hissi vereceğinden ilişkilerimizi kuvvetlendirmekte ve karşılıklı sevgi ve güvenin artmasında önemli bir yer edinmektedir. Temenni sözleri bölümümüzde ki amacımız sizlerin sevdiklerinize bulunacağınız iyi dileklerinize tercüman olmak ve birliktelik duygusunu vererek mutluluğunuza vesile olmaya çalışmaktayız.

 Sizin bu duyguları paylaşmanız bizim için de mutluluk vesilesi olacağı gibi sevginin ve iyi niyetli hislerin çoğalmasında katkımız olacağından bizi de gururlandıracaktır. Temenni sözleri aslında temenni de bulunulandan çok bulunanı iyi hissettirir çünkü bazen insanın kendinden başkasının da iyiliğini istemesi ve bunu düşünerek dile getirmesi oldukça erdemli bir davranış olarak kan-bul edilmelidir.

Temenni sözleriyle iyi dilekte bulunmak günümüz dünyasında da ihtiyacını daha da arttırmıştır çünkü rekabetin, hırsın ve bencilliğin eskiye oranla daha da arttığı günümüzde belki de karşımızdakilere en kolay şekilde verebileceğimiz en güzel hediye iyi dilek sözleri yani temennide bulunmadır. Temennide bulunmanın daha da artması nefreti azaltacak barış ve mutluluğun büyümesine vesile olacaktır.

Resimli temenni sözleri

Allah’ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hayırlı nurlu sabahlar.

Bir dilek tuttum senin için mutlu ve huzurlu yarınların için sevgi neşe ve bolluk arkadaşın olması için.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim iyi geceler.

Bir teşekkür kadar var mıdır Mutluluk veren anlamlı bir dokunuştur insana ilham veren her yapılan da gururdur teşekkür edilmesinin sana bazı için kolaydır Bazıları için azap.

Birbirimize İyi geceler diye bilirdik ama biz birbirimize hatırlatan şarkılar dinlemeyi tercih ettik.

Bir tanem Hayat seninle güzel…. Günaydın

Bu gönül sana Tutkun sözlerin yine sustun Ne olursa olsun artık sessizlikten korkuyorum bir aradayken Ayrıyız her şeye rağmen dayanmalıyız kayıp gitme ellerimden korkuyorum Sensizlikten gecelerden İyi geceler aşkım…

Bütün insanları sevdirdiğin için gönlüme ilhamları indirdiğin için bir ömür doyasıya güldürdüğün için tanrım bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Dinlenmek için uyku veren Allah’a hamd olsun Hayırlı geceler.

Geceniz Hayır sabahınız Nur olsun Rabbim sizi bütün kötülüklerden korusun. Hayırlı geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklımıza ilk gelen şeyin gözlerimizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle... İyi geceler

Günaydın Uykucu erkeğim benim yeni bir güne beraber Günaydın diyelim.

Güne iyi başla üzgün olma nefret etme anı yaşa yaşama ise Daima gülümse ışığını yansıt ne olursa olsun şükret

Güzel bir sabaha uyanmanız dileğiyle İyi geceler..

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene de görebildiğim tek gerçek Rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Huzur dolu bir gün olsun günaydın..

İyi geceler yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

İyi ki varsın; Çok geç olmadan sevdiklerimize söylenmesi gerektiği halde çok geç kalınıp söylenmemesi ne müteakip boğazda düğüm bırakan sevgi sözcüğü.

Günaydın mucizeleri beklemek yerine mucizeleri fark ettiğimiz bir gün olsun…

Nasılsa anlamıyor Kimse kimseyi uzun uzun susalım iyi geceler.

Sana bir gece değil tüm geceler armağan olsun İyi geceler sevgilim.

Sensiz yaşamıyordum sanki hayatta seninle hayata döndüm seninle bir hayat buldum.. Teşekkür ederim canım sevgilim..


Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yaşama sebebimsin.. İyi geceler meleğim..


Şu sıralar ihtiyacımız olan en güzel temenni iyi insanlara rast gelsin…

Beğendiğini Paylaş

Shares