Telefon Duvar Kağıdı

Telefon Duvar Kağıdı

Duvar kağıtları; yani bu içeriği özellikle ekledim desem yalan olmaz. Bilgisayarla tanıştığım ilk zamanlar yani windows95 sonrasında windows98 derken böyle devam ediyor. Ama en başlarda en büyük zevklerimizden biri masa üstü resmini değiştirmek yani duvar kadınını değiştirmek, inanın günde en az 10 farklı resim koyuyoruz duvar kağıdı olarak. Tabi öyle çeşit yok… nerdeeee. internette yok alabileceğin kimsede yok. Zaten buldun getireyim desen diskete üçüncü duvar kağıdı sığmaz saten.

Birde Duvar Kağıdı bulabilirsen…

Teknoloji o kadar hızlı değişime uğradı ki bilgisayar gelişti telefonlar hatta akıllıları hayatımıza girdi ve bu teknolojik cihazlarla zaman geçirecek o kadar çok uğraş ortaya çıktı ki duvar kağıtları aklımıza gelmez oldu. Güzel hoşumuza gidecek bir duvar kağıdı ayarladıkmı telefona günlerce hatta aylarca dahi değiştirmeden kullanıyoruz. Ama uzun süre kullanmamız içinde bu duvar resminin etkileyici, net ve canlı, yüksek çözünürlüklü olması şart.

İşte bugün bunları düşünürken kaliteli etkileyici yüksek çözünürlüklü telefonlara uyumlu duvar kağıtları paylaşmam gerektiğini düşündüm. Tabiki bu işeri yapan hatta otomatik yapan uygulamalar ver hemde içerisinde çok sayıda duvar kağıdı ile birlikte. Ama inanın buna benzer uygulamaların bir çoğunu denedim her defasındada problemlerle karşılaştım ya yüksek derecede ücret isteniyor veya bir duvar kağıdı ayarlayayım derken yelefonu yavaşlatıyor yada telefonu reklama ve virüse boğuyor. Onun için duvar kağıtlarına ilginiz varsa bir tane güzel bir resim bulup onu kullanmanız en sağlıklısı.

Duvar kağıtları ile ilgili şu bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum telefonlarda en fazla enerjiyi ekranlar tüketir. Eğer duvar kağıtlarınızı koyu renklerden seçerseniz azda olsa botarya sürenizi uzatabilirsiniz.

Not: Bu duvar kağıtları sayfamız sürekli güncellenecek ve yeni içerikler eklenecektir.

Beğendiğini Paylaş

Shares