Temenni sözleri

Temenni, bir diğer anlamıyla iyi dilek dilem veya umma anlamında kullanılır. Bir insanın başka bir insana karşı temenni de bulunması temennide bulunulan kadar bulunan içinde mutluluk kaynağı olabilir. İyi dilek dilemek insanın nefret ve kıskançlık duygularını kontrol etmesini sağlayarak daha iyi niyetli bir insana dönüşmesine ve bunun sonucunda da daha iyi hisler beslemesine olanak sağlar.

Temenni sözleri söylememiz karşımızdakine mutluluk ve özgüven hissi vereceğinden ilişkilerimizi kuvvetlendirmekte ve karşılıklı sevgi ve güvenin artmasında önemli bir yer edinmektedir. Temenni sözleri bölümümüzde ki amacımız sizlerin sevdiklerinize bulunacağınız iyi dileklerinize tercüman olmak ve birliktelik duygusunu vererek mutluluğunuza vesile olmaya çalışmaktayız.

 Sizin bu duyguları paylaşmanız bizim için de mutluluk vesilesi olacağı gibi sevginin ve iyi niyetli hislerin çoğalmasında katkımız olacağından bizi de gururlandıracaktır. Temenni sözleri aslında temenni de bulunulandan çok bulunanı iyi hissettirir çünkü bazen insanın kendinden başkasının da iyiliğini istemesi ve bunu düşünerek dile getirmesi oldukça erdemli bir davranış olarak kan-bul edilmelidir.

Temenni sözleriyle iyi dilekte bulunmak günümüz dünyasında da ihtiyacını daha da arttırmıştır çünkü rekabetin, hırsın ve bencilliğin eskiye oranla daha da arttığı günümüzde belki de karşımızdakilere en kolay şekilde verebileceğimiz en güzel hediye iyi dilek sözleri yani temennide bulunmadır. Temennide bulunmanın daha da artması nefreti azaltacak barış ve mutluluğun büyümesine vesile olacaktır.

Resimli temenni sözleri

%dosya adı%

Allah’ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hayırlı nurlu sabahlar.

%dosya adı%

Bir dilek tuttum senin için mutlu ve huzurlu yarınların için sevgi neşe ve bolluk arkadaşın olması için.

%dosya adı%

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim iyi geceler.

%dosya adı%

Bir teşekkür kadar var mıdır Mutluluk veren anlamlı bir dokunuştur insana ilham veren her yapılan da gururdur teşekkür edilmesinin sana bazı için kolaydır Bazıları için azap.

%dosya adı%

Birbirimize İyi geceler diye bilirdik ama biz birbirimize hatırlatan şarkılar dinlemeyi tercih ettik.

%dosya adı%

Bir tanem Hayat seninle güzel…. Günaydın

%dosya adı%

Bu gönül sana Tutkun sözlerin yine sustun Ne olursa olsun artık sessizlikten korkuyorum bir aradayken Ayrıyız her şeye rağmen dayanmalıyız kayıp gitme ellerimden korkuyorum Sensizlikten gecelerden İyi geceler aşkım…

%dosya adı%

Bütün insanları sevdirdiğin için gönlüme ilhamları indirdiğin için bir ömür doyasıya güldürdüğün için tanrım bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

%dosya adı%

Dinlenmek için uyku veren Allah’a hamd olsun Hayırlı geceler.

%dosya adı%

Geceniz Hayır sabahınız Nur olsun Rabbim sizi bütün kötülüklerden korusun. Hayırlı geceler.

%dosya adı%

Gözlerinizi kapattığınızda aklımıza ilk gelen şeyin gözlerimizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle... İyi geceler

%dosya adı%

Günaydın Uykucu erkeğim benim yeni bir güne beraber Günaydın diyelim.

%dosya adı%

Güne iyi başla üzgün olma nefret etme anı yaşa yaşama ise Daima gülümse ışığını yansıt ne olursa olsun şükret

%dosya adı%

Güzel bir sabaha uyanmanız dileğiyle İyi geceler..

%dosya adı%

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene de görebildiğim tek gerçek Rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Beğendiğini Paylaş

Shares